Захирлуудын зөвлөл

 

ТӨЛӨӨЛӨН УДИРДАХ ЗӨВЛӨЛ

 

Ш.БАЯРСАЙХАН
ТУЗ-ийн дарга, Номин Холдинг ХХК-ийн
Ерөнхийлөгч 

О.ГАНЧИМЭГ
ТУЗ-ийн Гишүүн

 

 

Б.ЭНХ-ЭРДЭНЭ
ТУЗ-ийн Гишүүн

Б.ЭРДЭНЭБАТ
ТУЗ-ийн Гишүүн

 

 

Б.ЭРДЭНЭ
ТУЗ-ийн Гишүүн

Я.НАВААН 
Номин Холдинг ХХК-ийн
Гүйцэтгэх Захирал

 

 

 ЗӨВЛӨХ

 

А.ШАГДАРСҮРЭН
Номин Холдинг ХХК-ийн Зөвлөх

Р.СОДНОМ 
Хүний нөөцийн Зөвлөх

 

 

ГАЗРЫН ЗАХИРАЛУУД

 

Д.ОТГОННЯМ
Хүний нөөц, Бодлогын газрын Захирал

 Д.БЯМБАЖАРГАЛ
Эрсдэлийн Удирдлагын газрын Захирал

 

 

Д.ЭНХГЭРЭЛ
Дотоод Аудитын газрын Захирал

Б.НОМИН-ЭРДЭНЭ
Борлуулалт, Маркетинг, ОН-тэй харилцах                газрын Захирал

 

 

С.ХОСБАЯР
Санхүүгийн Удирдлагын Газрын Захирал

Н.НАЦАГДОРЖ
Эрх Зүйн Газрын Захирал

 

 
С.САЙНБАТ
Ариг Банкны ТУЗ-ийн Гишүүн

Б.АРИУНЖАРГАЛ
Ариг Банкны Гүйцэтгэх Захирал

 

 

БИЗНЕСИЙН ЗАХИРЛУУД

 

Б.ОДОНТУЯА
Борлуулалт, Үйлчилгээний Бизнес                                хариуцсан Захирал

Б.ХОНГОР
Импорт, Экспорт, Дистрибьюшний Бизнес
хариуцсан Захирал

 

 

Л.ГАЛБУЯН
Санхүүгийн Бизнес хариуцсан Захирал


Технологийн Бизнес хариуцсан Захирал

 

 

Р.ШИНЭБАЯР
Үйлдвэрлэл, Инженерингийн Бизнес
хариуцсан Захирал

 
   

 

САЛБАРЫН ЗАХИРЛУУД

 
   

Н.Уянга
Номин Хоум Стайл салбарын Захирал

Б.Ганболд
Номин Дистрибьюшн салбарын Захирал

   

М.Ариунцэцэг
Номин Фейшн салбарын Захирал

Д.Энхтуул
Номин Косметикс салбарын Захирал
   

Т.Цацрал
Номин Электроникс салбарын Захирал

Д.Баясгалан
Номин Фүүдс ХХК-ийн Захирал
   

Б.Төгөлдөр
Номин Мишээл ХХК-ийн Гүйцэтгэх Захирал

Ж.Мөнхбаатар
Барилга салбарын  Захирал
   

В.Батсүх
Инженер техникийн салбарын Захирал

Г.Элбэгсайхан
Номин Моторс салбарын Захирал
   

Н.Бат-эрдэнэ
Номин ойл ХХК-ын Гүйцэтгэх Захирал

Г.Энхсайхан
Ухаалаг эрчим хүч ХХК-ын Гүйцэтгэх Захирал
   

С.Бадамгарав
Ариг Банк ХХК-ын Захирал

P.Carlos Antonio
Голден Пропертиз ХХК-ын Гүйцэтгэх Захирал
   

Б.Жавхланцогт
Номин Даатгал ХХК-ын Гүйцэтгэх Захирал

Н.Шинэбаяр
Номин Реалтор ХХК-ын Гүйцэтгэх Захирал
   

А.Норсмаа
Номин Юнион ХЗХ-ны Гүйцэтгэх Захирал

Х.Эрдэнэбаатар
Бизнес хөгжлийн хэлтсийн Захирал
   

О.Оюунчимэг
Санхүү, нягтлан бодох бүртгэлийн хэлтсийн Захирал

С.Хосбаяр
Санхүүгийн удирдлагын газрын  Захирал
   

Л.Батбаяр
Харуул хамгаалалтын хэлтсийн Захирал

Н.Нацагдорж
Эрх зүйн газрын Захирал
   

С.Мягмардорж
БМОНХГ-ын Дижитал маркетинг, олон нийттэй харилцах хэлтсийн Захирал

Ж.Болормаа
БМОНХГ-ын Хангамж, хүнс нийлүүлэлтийн хэлтсийн Захирал

   

Б.Пүрэвсүрэн
БМОНХГ-ынХангамж, хүнс бус нийлүүлэлтийн хэлтсийн Захирал

Д.Бямбажаргал
Эрсдэлийн удирдлагын газрын Захирал
   

Д.Жаргалсайхан
E-Commercy салбарын Захирал

Н.Мягмардорж
Мэдээллийн технологийн салбарын Захирал
   

Т.Сарантуяа
Их Дэлгүүрийн сүлжээ хариуцсан Захирал

С.Одонтуяа
Хайпермаркетын сүлжээ хариуцсан Захирал
   

Т.Ариунтуяа
Супермаркетын сүлжээ хариуцсан Захирал

Ж.Баясгалан
Агуулах худалдааны сүлжээ хариуцсан Захирал
   

Ч.Үржинбадам
Хөвсгөл Усан зам ХХК-ийн Гүйцэтгэх Захирал

Б.Мөнх-Эрдэнэ
Омни Тех ХХК-ийн Гүйцэтгэх Захирал